Chrocht
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RAIDY a pripominky

3 posters

Goto down

RAIDY a pripominky  Empty RAIDY a pripominky

Příspěvek  Jiraiya Sun Apr 10, 2011 7:58 pm

takze to co sme predvedli na KZ dorazce to bylo vazne zalostne zacnu sebou moje chyba ze jsem neyl na VT ale taktiky znam akdyz ste to markovali jel jsem podle znacek ... dal tank na jednicku na to ze to byl druid vazne se snazil vadilo mi taky to ze nejaci lidi nedorazili vubec a nejayk ze pozde nebo kdyz tam byly a portovalo se afkovali kazdopadne mle jsem naladu uz dnes davat postihy a to formou minusu EP ( ep=dkp ) ale jelikoz je enedele a EP se zacinaji od podneli ( 11.4. ) tak jeste dnes ty postihy minu jinak nebudu rikat kdo presne mi dnes vadil pac jsem enbyl na tom VT tak nevim podrobnosti ale bylo to fiasko ... vazne muzu roict ze se tesim na dorazku s Jirou a grupou 2 tam to jelo a odsejpalo uplne krasne ! jinak urcite ocekavam ze se taky nejak vyjadrite ( a jestli mate problem s kymkoliv i se mnou ) tak se s tim neserte a napiste to sem at se priste tomudle vyhenm a jestli si nekdo na nekoho bude stezovat tak ne ze ho ten druhej hned zjebe ! proste tu lidi rikaji co jim vadi a snazime se tomu do priste vyhnotu :c) zdravi Jira jinak vazne fiasko ... made by What a Face

Jiraiya

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 01. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

RAIDY a pripominky  Empty Re: RAIDY a pripominky

Příspěvek  Winee Mon Apr 11, 2011 2:27 pm

Takže já zacínám s připomínkami...v jednom s Jirou souhlasím a to jednoznačně...včerejší KZ naprostá ŠÍLENOST!!! Nesouhlasím s Jírou že tank byl na jedničku tak to dost sral hodně dlouho. Většinu raidu jsem od něho neviděl značení navíc nekomunikoval na VT a nepsal ani ve hře...jeho equip je dobrej ale nevěřím tomu že je to jeho postava, jestli neumí tankovat respektive stát ani na princi což je nejlehčí T4 dung tak už bych ho tam bez aktivity na VT ani nebral. Další připomínka je k poskládání celého raidu...2 výborný healové, kteří si zaslouží pochvalu jeli to co měli, 3 dps z toho Smrták PVP takže ostuda pro zbytek PVE hráců....takže pánové...jestli chccete mít ten KZ proběhlej celej za 2,5 hodiny tak tam nemůže být 5 slušných lidí...shrnutí tank napí*u, a 4dps taky napí*u....takhle už by to dál nešlo první věc při skládání raidu je pochopitelně počet lidí, ale je přímoúměrná se skillem popřípadě equipem těch lidí (důležitější je samozřejmě skill před EQ) takže nad tím zapřemýšlejte, než se vrhneme do dalších raidů.

Winee

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 01. 04. 11
Location : CHomutov

Návrat nahoru Goto down

RAIDY a pripominky  Empty Re: RAIDY a pripominky

Příspěvek  Jiraiya Mon Apr 11, 2011 5:24 pm

takze na moji obranu SMRTAK ma PVE/PVP a s tim EQ co jsem mel jsem tahal 2-3 nejlepsi DMG co bylo ! to jen na mou obhajobu ale klidne si budu brat full PVE eq :-D

Winee napsal:Takže já zacínám s připomínkami...v jednom s Jirou souhlasím a to jednoznačně...včerejší KZ naprostá ŠÍLENOST!!! Nesouhlasím s Jírou že tank byl na jedničku tak to dost sral hodně dlouho. Většinu raidu jsem od něho neviděl značení navíc nekomunikoval na VT a nepsal ani ve hře...jeho equip je dobrej ale nevěřím tomu že je to jeho postava, jestli neumí tankovat respektive stát ani na princi což je nejlehčí T4 dung tak už bych ho tam bez aktivity na VT ani nebral. Další připomínka je k poskládání celého raidu...2 výborný healové, kteří si zaslouží pochvalu jeli to co měli, 3 dps z toho Smrták PVP takže ostuda pro zbytek PVE hráců....takže pánové...jestli chccete mít ten KZ proběhlej celej za 2,5 hodiny tak tam nemůže být 5 slušných lidí...shrnutí tank napí*u, a 4dps taky napí*u....takhle už by to dál nešlo první věc při skládání raidu je pochopitelně počet lidí, ale je přímoúměrná se skillem popřípadě equipem těch lidí (důležitější je samozřejmě skill před EQ) takže nad tím zapřemýšlejte, než se vrhneme do dalších raidů.

Jiraiya

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 01. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

RAIDY a pripominky  Empty Re: RAIDY a pripominky

Příspěvek  Winee Mon Apr 11, 2011 7:46 pm

Jiro k tobě to neměla být výtka ale pochvala že jsi tam byl jeden ze 3 dobrých dmgů víš?=)

Winee

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 01. 04. 11
Location : CHomutov

Návrat nahoru Goto down

RAIDY a pripominky  Empty Re: RAIDY a pripominky

Příspěvek  Thyte Tue Apr 12, 2011 9:35 pm

Jira videl bych KZ na ctvrtek 14.4. ve 20:15 a jen elita vis koho myslim popr. naky dalsi dps /heal ja pudu s vivi. a pokud nedame KZ za 2,5hod tak asi nema cenu zacinat progress ZA a SSC i kdyz bych uz rad. jen tankova zkouska na sehranost. pokud jsi proti rad si te vyslechnu:)

Thyte

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 04. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

RAIDY a pripominky  Empty odpoved

Příspěvek  Jiraiya Wed Apr 13, 2011 4:39 pm

Ja nevim Vivi podle me to neni o otm za jak dlouho dobu to dame Very Happy my to KZ nedavame tak rychle pac se proad nekdo flaka afkuje atd Very Happy a timdle KZ bych chtel dovybavit jeste par lidi i kdyby se meli portovat :c) a jinak lidi jsou tu uz s dobrym EQ jedine na cem to kolabuje je schodnout se na stejny cas ... a to pristi SSC za tyden doufam ze se dostanem alepson k prvnimu bossovi a dame ho tak na 3 az 4 pokus jsem realista :-D tak to je tak to co si o tom mylsim jinak doufam ze do toho SSC stihnem 1x magneta 1x grulla 1x kinga 2x ZA :c)
made by What a Face

Thyte napsal:Jira videl bych KZ na ctvrtek 14.4. ve 20:15 a jen elita vis koho myslim popr. naky dalsi dps /heal ja pudu s vivi. a pokud nedame KZ za 2,5hod tak asi nema cenu zacinat progress ZA a SSC i kdyz bych uz rad. jen tankova zkouska na sehranost. pokud jsi proti rad si te vyslechnu:)

Jiraiya

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 01. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

RAIDY a pripominky  Empty Re: RAIDY a pripominky

Příspěvek  Winee Wed Apr 13, 2011 9:01 pm

Jiro tvuj plan (ssc alespon 1 boss) se mi velice libi, a totez ZA, jsem rad ze to tu nebude upadat ve stinu KZ, jako dobrovolnik se hlasim do prvnich rad nasi mocnosti =))))

Winee

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 01. 04. 11
Location : CHomutov

Návrat nahoru Goto down

RAIDY a pripominky  Empty Re: RAIDY a pripominky

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru